Over mij

 DSC3143website 1

 

In 2016 ben ik afgestudeerd aan Fotoschool Statief (www.statief.nl) te Utrecht. Sinds 2019 ben ik student aan de Nieuwe Akademie Utrecht.

Werk van mij is opgenomen in Fotogalerie Utrecht (www.fotogalerieutrecht.nl), in 2019 ben ik gekozen als New Dutch  Photography Talent 2019 en heb ik enkele andere nominates ontvangen voor mijn fotowerk.

Exposities:

12 juli tot 23 augustus 2020: Fine Art Photography in Bourgondie, Frankrijk, www.flashography.com/fine-art-photography/

22 -27 september 2020, Expositie Beeld & Beeld van Nicoline Meeuwse , www.nicolinemeeuwse.com en Jet Vugts, Galerie Niek Waterbolk, Schoutenstraat 10,  Utrecht

 

In 2019 en 2020 maak ik deel uit van Intermezzo-Japan: een groep van 4 fotografen/kunstenaars.

In mei 2019 bezochten wij  Japan om het land te beleven, om kunst en kunstenaars te leren kennen, kunst te maken en te laten zien. Eind 2020 zouden we er  opnieuw heengaan om te exposeren. Vanwege Covid-19 gaat dit helaas niet door.

Vooraf en na terugkomst laten we ons werk zien.  Zie voor meer informatie de website: www.intermezzo-japan.nl

 

Exposities van Intermezzo Japan in 2019 en 2020

Fotoschool Statief 24 maart 2019:  Stichting Statief, Van den Boschstraat 2a Utrecht

24 april 2019  1 – 6 pm and 25 april 2019 1 – 6 :  Galerie Niek Waterbolk, Schoutenstraat 10 Utrecht

27 & 28 april 2019: Galerie Kapper, Wagendwarsstraat 2 bis Utrecht

9 juni 2019 Japan Markt Sieboldhuis. https://www.sieboldhuis.org/activiteiten/japanmarkt-2019/

15 juni 2019: Presentatie, Kunstcafé Fort Vuren, Waaldijk 29 Vuren 

29 & 30 juni 2019: Galerie Kapper, Wagendwarsstraat 2 bis Utrecht

5 augustus 2019: Presentatie, Fotografencafé Kasteel Woerden, Kasteel 3 Woerden fotografenkasteelwoerden.nl

31 augustus 2019: De Dordtse Matsuri, Noordendijk 148 Dordrecht dordtsematsuri.nl

14 september 2019: Kunstmarkt De Bilt, Van Boetzelaerpark De Bilt kunstmarktdebilt.nl

22 september 2019 1 pm – 5 pm: Atelier Stok, Bemuurde Weerd o.z. 32 Utrecht atelierstok.nl

2 oktober– 2 december 2019: Stadsschouwburg Utrecht, Lucasbolwerk 24 Utrecht stadsschouwburg-utrecht.nl

7 & 8 december: Post Erasmuslaan 5, Erasmuslaan 5 Utrecht erasmuslaan5.nl

9 februari 2020: 12 -5 pm:  Gluren bij de buren  bij Stichting Statief, Van den Boschstraat 2a Utrecht 

2 maart – 12 april 2020: Mini Exhibitie Brugwachtershuisje Lombok Utrecht

29 juli - 23 augustus 2020: Galerie Lichtzone, Groningen, www.lichtzone.nl

 

 

Uitgesteld ivm beperkingen Covid19: Exhibition Studium Generale Eindhoven, Altasgebouw studiumgenerale-eindhoven.nl

Uitgesteld ivm beperkingen Covid19: 23 oktober – 28 oktober 2020: Ayumi Gallery Tokyo  ayumi-g.com

Uitgesteld ivm beperkingen Covid19: 3  – 15 november 2020: Kyoto Museum of Photography Japan kyoto-muse.jp